Oslovení cyklistů i necyklistů k vytipování nebezpečných míst na cyklotrasách v regionu Mariánskolázeňska

17.04.2018 19:50
Mariánskolázeňsko, dobrovolný svazek obcí realizuje projekt: Clara III: Rozvoj společné partnerské spolupráce veřejné správy v česko-bavorském regionu, spolufinancovaného z prostředků Evropské unie z programu Přeshraniční spolupráce Cíl EÚS Česká republika – Svobodný stát Bavorsko 2014-2020. 
V rámci uvedeného projektu oslovujeme širokou odbornou i laickou veřejnost a prosíme o pomoc s vytipováním nebezpečných míst na cyklotrasách na území Mariánskolázeňska.
 
Víte o nějakém místě na cyklotrase, které je špatně sjízdné, nedostatečně značené, trasa nevede ideálně nebo není z různých důvodů bezpečná pro cyklisty? 
Svoje postřehy a připomínky nám můžete zasílat do 30. 6. 2018. A to mailem: marianskolazensko.hlinova@seznam.cz, poštou na adresu: Tři Sekery 157, 354 73 Tři Sekery nebo osobně můžete doručit do kanceláře Mariánskolázeňska nebo na obecní a městské úřady všech členských obcí.  Kontaktovat nás můžete i na tel. č.: 725 052 310 - Michaela Jankovská. 
Do svého ohlášení prosím uveďte cyklotrasu (pokud nevíte číslo, stačí cyklotrasu slovně popsat), bližší specifikaci nebezpečného místa, popř. připojte zákres do mapky. Lze čerpat 
 
Celý text oslovení ke stažení zde.
 
Více informací o projektu Clara 3 naleznete zde.
ze zdroje: www.mapy.czVíte o nějakém místě na cyklotrase, které je špatně sjízdné, nedostatečně značené, trasa nevede ideálně nebo není z různých důvodů bezpečná pro cyklisty? 
Svoje postřehy a připomínky nám můžete zasílat do 30. 6. 2018. A to mailem: marianskolazensko.hlinova@seznam.cz, poštou na adresu: Tři Sekery 157, 354 73 Tři Sekery nebo osobně můžete doručit do kanceláře Mariánskolázeňska nebo na obecní a městské úřady všech členských obcí.  Kontaktovat nás můžete i na tel. č.: 725 052 310 - Michaela Jankovská. 
Do svého ohlášení prosím uveďte cyklotrasu (pokud nevíte číslo, stačí cyklotrasu slovně popsat), bližší specifikaci nebezpečného místa, popř. připojte zákres do mapky. Lze čerpat 
ze zdroje: www.mapy.cz
Zpět