Otevření výstavy starých pohlednic v Neualbenreuthu

31.03.2014 11:32

V pátek 28. března 2014 byla v podvečerních hodinách slavnostně otevřena výstava reprodukcí starých pohlednic obcí Mariánskolázeňska a bavorských obcí Neualbenreuth a Mähring v partnerské obci projektu Markt Neualbenreuth. Výstava je instalována v prostorách informačního centra na náměstí čp. 10. Slavnostního otevření se zúčastnili představitelé obce Neualbenreuth - stávající starosta pan Albert Köstler, nový starosta, který nastupuje do úřadu 1. května 2014 pan Klaus Meyer, členové zastupitelstva, vedení školy, všichni zaměstnanci infocentra a další osobnosti. Českou stranu reprezentovala starostka obce Stará Voda paní Eva Procházková spolu s místostarostou p. J. Peteříkem a zaměstnanci Mariánskolázeňska, o.p.s.

Výstava je rozmístěna v prostorách infocentra a také v prostorách muzea a velmi vhodně doplňuje stávající expozici. Obyvatelé a návštěvníci Neualbenreuthu, a především lázeňského zařízení Sibyllenbad mohou tuto výstavu navštěvovat během celého měsíce dubna. Obec Neualbenreuth tuto výstavu velmi přivítala a projevila zájem o její opakovanou instalaci v létě letošního roku.

 

 

 

Zpět