Partnerství pro individuální cestovní ruch Mariánskolázeňska - pozvánka na Slatinu

03.11.2016 11:37

V rámci dalšího setkání v rámci budování Partnerství pro individuální cestovní ruch si Vás tentokrát dovolujeme pozvat do unikátních prostor bývalých kasáren Slatina, 14. rota 3. praporu 5. brigády Pohraniční stráže u bývalé obce Slatina, kde je budováno muzeum železné opony. Bude připravena prohlídka s výkladem pana Jana Müllera (správce objektu a tvůrce muzea). Na prohlídku naváže diskuse pro zájemce o rozvoj individuálního cestovního ruchu. Je možné se účastnit pouze prohlídky a/nebo následné diskuse. Doporučujeme teplejší oblečení. Účast i připravené občerstvení je zdarma.

Pozvánka ke stažení zde.

 

 

 

 

Projekt Partnerství pro individuální cestovní ruch Mariánskolázeňska byl realizován za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. 

Zpět