Partnerství pro individuální cestovní ruch Mariánskolázeňska - pozvánky na další setkání

19.09.2016 10:54

V rámci realizace projektu Partnerství pro individuální cestovní ruch Mariánskolázeňska si Vás dovolujeme pozvat na další setkání formou kulatých stolů. Druhé setkání formou kulatého stolu na téma "Přírodní zajímavosti Mariánskolázeňska a jejich potenciál pro využití k rozvoji cestovního ruchu" se uskuteční dne 27. 9. 2016 od 15.30 v malé průmyslové zóně Tři Sekery 157. Třetí setkání na téma "Přírodní zajímavosti Mariánskolázeňska a jejich potenciál pro využití k rozvoji cestovního ruchu" se uskuteční na stejném místě v pátek 30. 9. 2016 od 14.00. Jste srdečně zváni.

 Pozvánka na II. kulatý stůl 

Pozvánka na III. kulatý stůl

 

Projekt Partnerství pro individuální cestovní ruch Mariánskolázeňska byl realizován za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj. 

 

Zpět