Putovní výstava vánočních výrobků

21.11.2013 22:47

V pátek 22. listopadu bude v obci Tři Sekery, v kostele Čtrnácti pomocníků v nouzi, slavnostně zahájena putovní výstava, sestavená z výrobků, dodaných do soutěže "O nejhezčí vánoční ozdobu či dekoraci". Tato výstava bude postupně ke shlédnutí ve všech členských obcích Svazku Mariánskolázeňsko - v Drmoulu, Dolním Žandově, Lázních Kynžvartu, Staré Vodě, Valech, Velké Hleďsebi a ve Vlkovicích. Poté výstavu převezeme do partnerské obce Mähring v Bavorsku, kde bude slavnosvně otevřena v místní škole. Přikládáme termíny výstavy v jednotlivých obcích a zveme Vás na prohlídku výrobků, které dodaly děti ze školek, škol, i dospělí.

Přijďte se podívat, určitě oceníte zajímavé nápady a naberete inspiraci.

Termíny putovní výstavy vánočních ozdob a dekorací 

 

 

Zpět