Soutěž o nejhezčí vánoční ozdobu a dekoraci

07.11.2013 12:52

Pomalu se blíží advent a žáčci našich škol připravují v hodinách výtvarné výchovy výrobky do soutěže "O nejhezčí vánoční ozdobu a dekoraci", kterou jsme vyhlásili dne 10. října 2013. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané našeho regionu, kteří rádi vytvářejí ozdoby či dekorace pomocí nejrůznějších rukodělných technik. Výrobky do soutěže přijímáme do 18. listopadu - odevzdat je můžete na obecních úřadech Vašich obcí. Dne 19. listopadu proběhne vyhodnocení výrobků porotou, sestavenou ze zástupců obcí a škol našeho regionu a partnerské obce Mähring.

Srdečně Vás zveme na slavnostní vyhlášení výsledků této soutěže a zahájení putovní výstavy těchto výrobků. Slavnostní odpoledne se koná v pátek, 22. listopadu 2013 od 16:00 hodin v obci Tři Sekery, v kostele Čtrnácti pomocníků v nouzi. Na programu je také kulturní vystoupení a malé občerstvení.

 

 

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj

Investice do Vaší budoucnosti

Zpět