III. ročník Slatinského běhu

27.09.2016 13:00

Letošní ročník se konal v sobotu 24. 9. 2016. Počasí nám přálo a mile nás překvapil i velký zájem ze strany závodníků. Celkem startovalo 41 běžců ve třech kategoriích – děti (12 účastníků), ženy (15 účastnic), muži (14 účastníků). Zaběhat si přišlo i 7 německých občanů. Na trati, která měřila 5 km pro dospělé a 2,5 km pro děti čekal závodníky hod granátem, střelba ze vzduchovky a těsně před cílem ještě oblíbené plazení „pod hraničními dráty“. Všichni účastníci zvládli běh i disciplíny výborně. Odměnou pro ně byla medaile, účastnický list a také občerstvení - koláče a špekáčky, které po takových výkonech přišly každému vhod.  

Touto cestou chceme poděkovat všem účastníkům, tedy závodníkům i přihlížejícím fanouškům, dále Záchranné službě Royal Rangers za zdravotnický dohled na trati a zástupcům Obce Stará Voda za pořadatelskou pomoc. 

Tisková zpráva ke stažení zde.

Více informací naleznete zde.

Zpět