Projekt "Kostelní noci na Mariánskolázeňsku"

06.03.2014 20:51

Mariánskolázeňsko, o.p.s. pro Vás připravilo nový zajímavý projekt pod názvem "Kostelní noci na Mariánskolázeňsku". V rámci tohoto projektu jsme připravili dvě večerní prohlídky kostelů na území Mariánskolázeňska.

První prohlídka se uskuteční v pátek 21. března 2014 od 18 hodin v kostele sv. Víta v Trstěnicích a ve 20 hodin v kostele Čtrnácti pomocníků v nouzi ve Třech Sekerách. Druhá prohlídka je na programu dne 4. dubna 2014, budete si moci prohlédnout od 18 hodin kostel ve Velké Hleďsebi a od 20 hodin kostel v Lázních Kynžvartu.

Při všech prohlídkách budete krátce provedeni historií i současností kostela, prohlídky zpestří krátké hudební vystoupení.

Bližší informace k projektu naleznete na stránkách projektu.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Zpět