Prostranství u sochy sv. Jana Nepomuckého v obci Tři Sekery

21.07.2014 12:39

V pátek 18. července odpoledne se sešli obyvatelé obce Tři Sekery, pracovníci firmy M. Slepičková - parkové úpravy a praovníci Mariánskolázeňska, o.p.s. u kostela ve Třech Sekerách, aby pomohli s úpravou záhonu u opravované sochy sv. Jana Nepomuckého. Odborná firma připravila záhon a zabudovala ploché nášlapné kameny, úkolem komunitní akce bylo zasázet květiny. Do prostranství u tří vzrostlých javorů, mezi nimiž měla socha své původní místo a znovu sem bude instalována, jsme zasázeli půdopokryvné růžičky, bohyšky a rododendrony. Kamenosochař p. Junek již připravil podstavec pro sochu, která bude slavnostně odhalena v sobotu 2. srpna odpoledne. 

Tímto Vás na odhalení sochy srdečně zveme, pozvánku naleznete zde.

Další informace k tomuto projektu naleznete zde.

Zpět