Slatinský běh II.

16.09.2015 20:49

Vážení přátelé sportu a přírody, zveme Vás na druhý ročník Slatinského běhu, který se koná v sobotu 26. září 2015 od 10:00 hodin. Místo konání - Slatina, zaniklá obec na hranici České republiky a Bavorska (z Mariánských Lázní se dostanete směrem na Tři Sekery, Tachovskou Huť, kolem bývalé roty dále až na hranici).

V letošním roce jsme připravili dvě trasy - pro dospělé v délce ca. 5 km a pro děti v délce ca. 2,5 km. Obě kategorie budou absolvovat tři disciplíny: hod granátem, střelbu ze vzduchovky a plazení. Startovné je symbolické - dospělí 50,- Kč a děti zdarma. Pro sportovce je připraveno občerstvení.

Zdravotnický dohled zajistí opět hlídka Royal Rangers.

Přijďte si zaběhat, samozřejmě přivítáme i diváky a fanoušky, kteří podpoří určitě skvělé výkony.

Plakát a plánky tras ke stažení zde.

 

Zpět