Výstava reprodukcí starých pohlednic zahájena

26.02.2014 08:55

V úterý 25. února 2014 byla slavnostně zahájena výstava reprodukcí starých pohlednic, představujících historii obcí na území Mariánskolázeňska i obcí, ležících blízko hranic v sousedním Bavorsku.

Výstavu otevřela staroska obce Tři Sekery, paní Dagmar Strnadová a pan Albert Köstler, starosta obce Neualbenreuth. Zahájení se zúčastnil i místostarosta obce Neualbenreuth pan Klaus Meyer a vedoucí infocentra paní Ursula Stingl, obec Mähring zastupoval pan starosta Josef Schmickonz a člen zastupitelstva Franz Schöner. Velmi milá a vítaná byla především návštěva občanů našich obcí i obcí bavorských.

Výstava má putovní charakter, budou si ji moci prohlédnout obyvatelé všech členských obcí Svazku Mariánskolázeňsko. 

 

Harmonogram výstavy naleznete zde.

Více informací o projektu naleznete zde.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

    

 

 

 

Zpět