Soutěž O nejhezčí velikonoční pohlednici  - III. ročník

 

Mariánskolázeňsko, o.p.s. a Dobrovolný svazek obcí Mariánskolázeňsko (dále jen Svazek) sdružující obce: Dolní Žandov, Drmoul, Lázně Kynžvart, Stará Voda, Trstěnice, Tři Sekery, Valy, Velká Hleďsebe a Vlkovice vyhlásilo dne 27. 2. 2013 již 3. ročník soutěže o nejhezčí velikonoční pohlednici vytvořenou jakoukoli technikou (např. pohlednice kreslené, slámové, patchworkové, paličkové, vyšívané, vytvořené pomocí koláže, fotografie atd.) a nejhezčí velikonoční dekoraci (výrobek) – např. kraslice, pomlázky, velikonoční ozdoby, atd.
Mariánskolázeňsko je vymezeno správními územími výše uvedených obcí.

Výrobky lze doručit do 22. 3. 2013 na obecní úřady výše uvedených obcí sdružených do Svazku nebo do kanceláře Svazku (Malá průmyslová zóna, Tři Sekery 157, 354 73 Tři Sekery). Každá doručená pohlednice nebo velikonoční dekorace musí být označena těmito údaji: jméno, příjmení účastníka; věk výrobce; adresa; kontaktní e-mail nebo telefon. 

Doručené pohlednice a dekorace (výrobky) budou vyhodnoceny porotou sestavenou z pedagogů základních a mateřských škol, jejichž zřizovatelem je členská obec Svazku, zástupců obcí a zástupců veřejnosti.
Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční dne 26. 3. 2013 od 16:00 hodin v Kulturním domě v obci Dolní Žandov. 
Po vyhodnocení a vyhlášení výsledků bude z obdržených pohlednic a dekorací (výrobků)vytvořena výstava, která bude putovat po obcích Svazku a bude přístupná veřejnosti.

Pravidla soutěže najdete zde: Velikonocni_soutez_pravidla_2013_final.doc

Bližší informace naleznete na webových stránkách: www.marianskolazensko.net nebo www.marianskolazensko.org

Tisková zpráva z 29. 3. 2013: tiskova_zprava_29_3_2013_v02.doc (143,5 kB)

Vyhodnocení soutěže: vyhodnoceni_3_rocniku_souteze.xlsx (14,4 kB)

 

Fotografie výstavy a slavnostního vyhlášení výsledků: