Výstup na Grossglockner naležato

Mariánskolázeňsko, o.p.s. a Dobrovolný svazek obcí Mariánskolázeňsko (dále jen Svazek) sdružující obce: Dolní Žandov, Drmoul, Lázně Kynžvart, Mariánské Lázně, Stará Voda, Trstěnice, Tři Sekery, Valy, Velká Hleďsebe, Vlkovice a Zádub - Závišín pořádají zábavný turistický pochod Výstup na Glossglockner naležato.

Více informací na pozvánce, ke stažení zde.
Tisková zpráva ke stažení zde.
 
 
 

Großglockner ( 3798 m n. m.) je nejvyšší hora Rakouska, která se nachází ve skupině Glockner patřící do Vysokých Taur a na hranici spolkových zemí Korutany a Tyrolsko.

Štíhlá, ledovcovo-skalnatá pyramida v bočním výběžku hlavního alpského hřebene připomíná svým tvarem zvon – odtud název „Velký zvoník“ (Großglockner).

 

Fotogalerie: Výstup na Grossglockner naležato

/album/fotogalerie-vystup-na-grossglockner-nalezato/img-1112-jpg/ /album/fotogalerie-vystup-na-grossglockner-nalezato/img-1113-jpg/ /album/fotogalerie-vystup-na-grossglockner-nalezato/img-1114-jpg/ /album/fotogalerie-vystup-na-grossglockner-nalezato/img-1115-jpg1/ /album/fotogalerie-vystup-na-grossglockner-nalezato/img-1116-jpg/ /album/fotogalerie-vystup-na-grossglockner-nalezato/img-1117-jpg/ /album/fotogalerie-vystup-na-grossglockner-nalezato/img-1119-jpg/ /album/fotogalerie-vystup-na-grossglockner-nalezato/img-1120-jpg/ /album/fotogalerie-vystup-na-grossglockner-nalezato/img-1122-jpg/ /album/fotogalerie-vystup-na-grossglockner-nalezato/img-1123-jpg/